Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    Mivel sok nőismerősömön keresztül tudom, hogy van igény a kisebb telefonokra (ők már a 4,5 colos telefont is táskába rakják és úgy fogják, mint éhező a kenyeret), de drága lett na. Persze pár hónap és lemegy az ára stb. De mi lenne, ha nem menne le az ára, hanem rögtön normális áron osztogatnák? Ennyi erővel a kínai tornacipő is nyithatna mindenhol 20 ezernél, hogy majd egy hónap múlva ki lehessen rá tenni egy leárazást 1000 forintra.

    Nem tudom küldöldön mennyire divat szolgáltatótól venni telefont, akár kp-ra, akár részletre. Lehet egyre nagyobb, azért nyitnak a telefonok magasabb áron? Valaki meg tudja mondani, mert kíváncsi vagyok!
    Mert ahhoz képest, hogy "jajj jönnek a kínai mobilok és világuralom", nem hogy olcsóbban, hanem egyre drágábban kezdenek a telefonok (Samsung, Sony, HTC, LG, Lenovo inkább).

    A kamera jó. Ha nem nagyítok bele, jók a képek. Ha belenagyítok, vacakok. (Kb Sony M2 szintű minőség.)
    A kötelezőt hozza a telefon a cikk alapján, na de majd élőben is megnézem, ha lesz lehetőségem, mivel többet látatlanban alig lehet mondani.

    Ahogy Bone123 megfoglamazására vesz valaki egy ilyet, zsákbamacskát biztos nem kap. A teszter teljesen érthetően leírta a lényeget. Max drága, de tuti kiszolgálja 2 évig mondjuk. (Kivéve, ha lesz valami finom szériahiba.)

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz Naughty9011 #56 üzenetére

    Igen, csak kérdezz meg tíz embert, melyiket venné látatlanba: Samsung vagy Nokia. Vegyél mindkettőből egyet-egyet (A3 és L830), majd próbáld meg eladni egy hónap múlva. Melyikért kapsz többet? (Samu.)
    Vagy fél év múlva. Melyikért kapsz többet? (Samu.)

    De hasonló eredménye van a Lenovo vs Samsugnak, LG vs Samsungnak, Huawei vs Samsugnak, Xiaomi vs Samsungnak. Soroljam még? Na ezért kerül nyitáskor többe a Samsung.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz malomkaorm #67 üzenetére

    Félreértettél. Én arról beszéltem mi ér többet a piacon, mi ér többet az emberek szemében... ergo a piacon. :) És arról, mi hogy tartja az értékét, minek mi a megítélése.

    Nekem van X dolgom, nem okat ér, az emberek utálják, bizalmatlanok. Nyilván nem árazhatom nagyon felül, mert így is örülök, ha vesznek belőle. De nagyon alul sem, mert akkor rögtön rákerül a "gyanúsan olcsó, biztos szar" bélyeg.

    Neked van Y cuccod, fasza neve van. Ha áron felül adod is veszik. Sőt. Partnerek (szolgáltatók) is szeretnek belőle bevásárolni, mert fogy. Oké? Én árulom a nokiát, te a Samsungot.

    Most lehet hülyeséget írtam piacgazdaság szemmel, de nekem nincs ilyen szemem, csak paraszti eszem.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák