Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ->Raizen<-

    veterán

    válasz mackoapo11 #78 üzenetére

    Hüvejt ingyen se vennék... kínai. Eleget szoptam a kínai cuccokkal. Harmatgyenge bennük a grafikus gyorsító.

    [ Szerkesztve ]

  • TTommi

    aktív tag

    válasz mackoapo11 #78 üzenetére

    Szia! A lányom p8lite-ot használ, amit én vettem neki ezért elég jól ismerem a készüléket. Nagyon jó kis telefon, de amit írsz az nagyon nem igaz!

    Az A3 2017-ről: Én örülök, hogy a Samu elmozdult ebbe az irányba. Általában Sony telefonokat használok, most is van egy Z5c a zsebemben és nagy megelégedéssel használom. Tulajdonképpen ez az A3 kezd válasz lenni a Sony compact szériájára, ami versenybe hozhatja majd a fejlesztőket. A Sony nak eddig ebben a szegmensben nem volt alternatívája ezért el is szálltak maguktól rendesen. Az Xcompact már az IP minősítést sem kapta meg, és hardveresen is lejjebb vitték a szintet, noha emelték a RAM méretét 3 GB-re.
    A Samuk a kamera szoftver terén jobbak, de az audionál viszont rosszabbak, mint a Sony-k (sokkal). Szerintem a 100K nem olyan magas kezdőár. Ahogy a legtöbb nagy gyártó, a Samsung is erőteljesen jelen van a szolgáltatói kínálatban és ott biztosan olyan áron lesz, amiért itt különösen ajánlott plecsnit kapott volna.
    Szerintem a kijelző jó, az üzemidő jó, a RAM kezelés jó, és tulajdonképpen összességében minden jó rajta, de persze nem lehet minden a legjobb, mert akkor minek gyártanak S szériát?
    IP68 as telefonok ebben a kategóriában: Z5compact, vagy ez. Slussz. A két készülék kb. ugyanazt tudja, de a Z5c lassan kifut a piacról, ez meg most jön be. Szerintem tuti siker lesz.

    SXZ2 és SXZ5c

Új hozzászólás Aktív témák