Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ed McLeves

    tag

    válasz Aryes #3590 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ! Az S4 mini fórumában annó többen megbánták a 4.2.2-ről 4.4.2-re való frissítést, ezen Nougat van, már látom, hogy nem akarok majd Oreót :) Akkor ez csak valami biztonsági frissítés lehet (méretéből kiindulva)?
    Ja, független a teló.

    [ Szerkesztve ]

  • KPistike

    aktív tag

    válasz Aryes #3590 üzenetére

    Üdv Maestro!

    Ahogy korábbi hsz-ben kifejtetted, hogyan reprodukálható a Téged zavaró AOD instabilitás, nálam azért nem jelentkezik, mert a Power általi hívásbontást kikapcsoltam. Oka: nálam tényleg mobil a telefon, s főleg Arctic P311 segedelmével beszélgetek - ráadásként mindig akkor jut eszébe valakinek hanghívással kapcsolatba lépni velem, amikor a konzerv heringet utánozom valamelyik BKV járművön :B :N :D
    Amikor én kezdek hívást, az első kicsengéskor a Power-rel lekapcsolom a kijelzőt, s visszateszem a tokba a telefont - ez a fő ok, ami miatt az Általad használt funkciót kerülöm. :K
    A feloldáskori fehér bevillanás már az első firmware esetében fel-felbukkant nálam - mivel 3 hetente egyszer (s ez még ritkult is), nem nagyon foglalkoztatott :B :N

    Ed McLeves: Ahogy Aryes Mester, én is csak bátorítalak a frissítésre - szerintem a rendszerben lévő Eszköz karbantartásának gyakori (hetente 1-3 alkalom) használata miatt nem érzékeltem negatív változást. Igaz, nálam nincs fb-messenger-viber egyike sem, viszont gyakori használatban van KDE Connect, Samsung Music, illetve SideSync.
    Valamint a Jelly Bean - > KitKat frissítés során Általad is tapasztalt jelenség általános volt, nem csak Samsung készülékein volt panasz - főleg a Google által KitKat során behozott, külső tárhely (aka microSD) hozzáférését korlátozó szabályok verték ki többségnél a biztosítékot. Személy szerint Optimus F6 esetében érintett volna, de már kézhezvételkor 4.4.2 volt a készüléken, nem volt összehasonlítási alapom a panaszkodáshoz :B :K
    De azt is el tudom képzelni, hogy csak a két nagy koreai gyártó készülékein volt probléma - akkoriban még ritkább madár volt körülöttem Xiaomi, Lenovo és egyéb kínai cégek készüléke.

    [ Szerkesztve ]

    K. P.

Új hozzászólás Aktív témák