Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoldmanoka

    csendes tag

    Először azért érjenek el egy GOW3, Uncharted 2 grafikai színvonalat, egyénként meg úgy is fognak kompromisszumokat kötni, mert a pc piac szétwarezolása miatt a pc eladásokból nem fognak túl sok profitra szert tenni, bár aztán lehet, hogy addig csúszik ez a game-jük is, hogy mire megjelenik, addigra kijönnek az új konzolok, amiknél meg nem kell - a pc-hez hasonlóan - kompromisszumokat kötni (értsd : jó erős hardware lesz az új box-nak és ps-nek ) :DD

  • zoldmanoka

    csendes tag

    válasz Silenzio #27 üzenetére

    Még hogy meghaladta "fiacskám" - bár lehet, hogy te lehetnél inkább az én fiam, de hagyjuk ezt a stílust - akkor te nem játszottál a GOW 3-mal, sajnálhatod, mert pl. folyamatos, töltési képernyő nélküli a játék, meg fullHD LCD tv-én nyomhatod és nem egy jóval kisebb átmérős monitoron.

    Amúgy meg "mocskosul" a warez miatt csökken a pc-és piac befolyása, mert egyszerűen
    minek fejlesszenek pc-re, ha a warez miatt kevés, kevesebb bevétel csepeg. Persze, van warez konzolon is, csak éppen vagy tizede a pc-és wareznak. Ja és PS3-ra az utóbbi időkig nem is volt warez, mint ahogy a slim box-ot se lehet egyenlőre flashelni.

    Amúgy meg nem a kényelmes emberek állnak a háttérben, lehet pl. a GOW-ot kényelmesen tespedve játszani ? Hát az érdekes lenne LOL, aki így játszik vele, az tisztán szellemi energiával és nem a kezeivel irányítja Kratos-t. :C

    Egyébként pedig a pc-és piac hanyatlásának az okai ( nem az összes ) : sok wazer pc-én, a Microsoft-ot a box-a miatt nemigazán érdekli a pc-és piac, a fejlesztők a biztosan több bevétel miatt a konzolt preferálják, és a konzol fix hardware miatt kevesebb az optimalizálási munka, mint a százféle hardware-ű pc-én,

    ezért konzolport ma már - szemben a "régi időkkel " - minden olyan játék, ami pc-én és konzolon is megjelenik,

    Levonom a következtetést abból, amit írtál : pc-és piac azért esett vissza, mert egyre több ember megijedt a pc-től és emellett kényelmesek, lusták és buták is lettek ;]

    Még jó, hogy konzol mellett én pc-én is nyomom vagy 20 éve :DD

    h-yle : ja, de valószínűleg nagyon sokan meg letöltötték a warezt, mert az meg "ingyen" volt.

Új hozzászólás Aktív témák