Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz kikikirly #10 üzenetére

    "Nem tudok róla hogy hatalmas kasszasiker lett volna a játék(Igaz bukásról sem beszélhetünk),harcrendszert leszámítva mindene meg volt arra hogy rajta legyen a toplistákon,szóval a többségnek se jött be."

    A sikertelensége szerintem inkább másnak tudható be. Eleve Xbox One exkluzív volt, PC-re pedig először csak DX12-es változatot lehetett venni a Microsoft Store-ból, ami elvileg ráadásul botrányosan rosszul is futott kb. mindenen megjelenéskor. Én a steames változatot vettem meg sokkal később, néhány röccenésen kívül mást nem is érzékeltem már ekkor belőle. (Steamen 85% pozitív, szóval annyira azért nem utálják az emberek)

    "Ez a minden másodpercbe eltalálnak cserébe regenrálódik az életerőm system teljesen megöli az adrenalin faktort.Ott vannak a képességek,de azok valahogy nem állt kézre, elég sokat kellett volna használnom."

    A QB-ben az tetszett, hogy ott még ez is következetes volt, lényegében a történet magyarázatot (persze áltudományosat, de ettől még konzekvens volt a sztorin belül) adott rá, hogy miért nem halsz meg a lövésektől, szemben mondjuk egy CoD-dal vagy hasonlóval, ott csak gyógyulsz és kész.

    Persze nem jöhet be mindenkinek, de nálam telitalálat volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák