Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz NoZoli #225 üzenetére

    Az ugye megvan, hogy az energiapazarlás dolgot a villanyautóval én csak annyiban hoztam párhuzamba, hogy van más is, amivel tehetünk? Még az is, aki nem villanyautóval rohangál.
    De akkor mégegyszer: a villanyautós jelenséggel az a bajom, hogy valami olyasmivel akarják megmenteni a világot, amit el tudnak adni. Nem maga a technológia a bajom vele! Hanem az, hogy arról miért nincs reklám, hogy ne pazarolja az ember- legalább a kelleténél jobban- az energiát? Ezt miért nem tolják a társadalom pofájába? Ja.... Mert nincs benne üzlet? Az bassza benne a csőröm, hogy netto hazugságra épül a marketing, hogy ha villanyautózol, megmented a földet, jegesmedvéket, mittudomén.... Holott ez önmagában kurva kevés. Erről viszont nem igazán látsz felvilágosítást, főműsoridőben a legújabb EV reklámja után mondjuk. Jobb, mint a hagyományos, de csak ez van kiemelve. Félinformációkkal manipulálják a leendő vásárlókat.
    Leírtam én is, vennék, ha tudná, amire szükségem van. Elhiheted, hogy nekem sem mindegy mennyit költök helyváltoztatásra. Gyors matek alapján a jelenlegi árakkal cirka 3 milliót évente.... Csak üzemanyagra. A privát problémám viszont nem általános, és van akinek jó is.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák