Új hozzászólás Aktív témák

  • scream24

    senior tag

    Jól megszívattam magam, már majdnem mentem a szemészetre. Csak nem lehetek ilyen vak,
    hogy nem találom a note 9s-hez a megfelelő eu-s romot!
    Mikor bevillant, hogy ehhez bizony még nincs miui12-ő! Jót röhögtem magamon. :)
    Ha valaki nem tudná, miként vágjon bele, egy rövid szösszenet, és pár link, hogy minden meg legyen.
    Első körben ki kell nyitni a bootloadert, majd amennyiben ez meg van (168 óra szotyi), a fejlesztői menüben ne felejtsük el
    ellenőrizni, hogy az usb hibakeresés be legyen kapcsolva!!!

    [xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S] Itt megtaláljátok többek között az aktuális romot, értelem szerűen ezen a néven keressétek!!

    Vigyázni, még van fastboot verzió is, azt máshogy kell feltenni.

    Amíg ez töltődik, ezt a pakott lerántjuk: [adb + twrp.rn9s]

    Kicsomagolás után az adb.exe fájlt elindítjuk, értelem szerüen a megjelent ablakban az Y-t irjuk be, majd enter!

    Telefont csatlakoztatjuk a pc-hez s átmásoljuk a letöltött romot.
    Majd leválasztjuk a telefont, és kikapcsoljuk.
    A készülék kikapcsolása után folyamatosan nyomjuk a bekepcsoló gombot és a hangerőt le egyszerre, amig nem köszön be a hegesztő nyuszi.
    Most telefon mehet vissza a kanócra.
    A korábban letöltött és kicsomagolt pakkból elindítjuk a flash vbmeta n recovery.bat fájlt!
    Amennyiben ezt látod, rendben is vagy a twrp fel is került:

    Csak simán be kell zárni a kis ablakot s leválasztani a telefont, majd megnyomni a bekapcsoló és hangerő fel gombot egyszerre,
    majd a redmi felirat után csak a hangerő fel gombot nyomjuk amig a twrp logója be nem jön.
    Itt érdemes egyből kiválasztani az angol nyelvet, picivel talán egyszerűbb, mint a csirkelábbakkal eszetlenkedni.


    Természetesen az install gombra megyünk, itt kiválasztjuk a már átmásolt romot xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S és elindítjuk a telepítést.
    Mikor végzett jobb alul lévő gombbal újra indítjuk a masinát.
    Aki még szűz és most csinál ilyet elsőnek, no para, a megszokottnál lassabban indul elsőre!
    Talán jól jön valakinek!

    Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

Új hozzászólás Aktív témák