Új hozzászólás Aktív témák

  • Unic1

    csendes újonc

    Végre ma megérkezett a telefon. Prágából küldték gondolom ezért érkezett a tegnaphoz képest csak ma. Azoknak írom akik most készülnek vásárolni ezt a telefont. A dobozban valóban található egy átlátszó tok / addig jó ameddig nem jön a megrendelt kinyitatós/ a töltő mellett. Füles nincs. Én a kéket rendeltem. A külső benyomásaim. Ez a telefon gyönyörű. Az oldalsó ujlenyomat számomra pont a legjobb helyen van és mivel Samsung A70-ről váltottam a nagysága se furcsa sőt ugyan akkora a mérete. A Kijelző a Samsunghoz képest élesebb és viágosabb. A két telefont egymáshoz rakva sokkal mattabb az A70-es. A kártyafoglalat 2 Sim és + 1 kártyát fogad el. Viszont lehet csak nálam alig tudtam kihuzni a tálcát és a vissza helyezés is "döcögősebb" volt. De ezt leszámítva más hibát nem találtam. Még anyit tennék hozzá, hogy a másik telefonhoz képest a 9s sokkal gyorsabb. Szinte rá se teszem az ujam a kijelzőre és azonnal reagál. Amitől a megrendeléstől a meghozatalig izgultam az a kamera. Nálam 2 fontps dolog van a kameránál normális képeket készítsen tehát ne üsön el a valóságtól ne legyen homályos vagy elmsódott így ezeket nem tapasztalva meg vagyok elégedve. Nagyon sokat facebookon élőzők. Itt is megnyugvással tapasztaltam a felvétel rendben van és facebookon vissza nézve se látok nagyobb problémát. Igaz nagyításnál az élő alatt olyan 0,001 mp erejéig sötétebb a felvétel de ezt korrigálja a gép így nem zavaró. Az akumulátor ami miatt ezt a telefont választottam. 2 óra intenzív használat alatt 21%-ot merült a telefon 71%-rol most áll 49%-on. De tapasztalataim alapján az uj telefonok mind ezt csinálják kell pár töltés, hogy ez normazálódjon és valoszínűeg ennél lassabban fog merülni. A telefont 250 E-ért vettem. Nem számolom át forintra mert Szlovákiában lakok itt is rendeltem meg.

Új hozzászólás Aktív témák