Új hozzászólás Aktív témák

  • adam22

    csendes tag

    válasz haypro #161 üzenetére

    Köszi a segítséget!

    Igen sajnos látom, hogy a Xiaomi bár marékszámra dobálja a típusok garmadáját, de igazán sok különbség nincs közöttük, vagy ha van akkor ott tart árban mint egy megbízhatóbb márka. Bár ez is elég relatív, nekem a Samsung hatalmas csalódás, csak S szériás készülékeim voltak és mindegyik vállalhatatlanul használhatatlanná vált 2 éven belül pedig nem játszom vele meg semmi extrát nem csinálok (fb, messenger, netbakn, némi böngészés, gmail..) szóval ennyit a megbízhatóbb márka jelzőről.. Ezért sem gondolkodtam el egy pillanatra sem az A52-n amit mindenki ajnároz, hogy milyen jól sikerült meg ár/értékben milyen jó. Aha, 1 évig nagyjából biztos az, aztán megint lehet fejetvakarni, hogy hova költs el újra 100-200e Ftot..

    Nekem az 5G sem fontos, hacsak a 4G-t nem kapcsolják le a kövi 2-3 évben én tökéletesen elvagyok vele :) Ahogy nézem viszont elég nehézkes már ezt a készüléket beszerezni, csak ilyen sufniboltokban van elérhetőbb áron, ráadásul ahogy most rákerestem azt látom hsz-ekben, hogy melegszik meg azért nem a legjobb vas van alatta... :( A fényképező zseniális azt viszont mindenki elismeri.

Új hozzászólás Aktív témák