Új hozzászólás Aktív témák

  • Aksitöltés. Ezt írják a fő cikkben:

    "ha kábelre kerül, közel két órára a 10 wattos adapteren ragad. Qi töltés nincs, jó pár energiatakarékos opció viszont van az amúgy is jó készenléti fogyasztás megnyújtására."

    Esküszöm, hogy még sosem töltöttem a saját töltőjével, csak másikkal. Ti a saját töltőjével töltitek? Azért kérdezem, mert ma vettem egy középkategóriás fali töltőt, ezt (csak fehéret):
    (Szívesen vettünk volna 8-9 ezerért egy Blitzwolfot, de az hétfőre ért csak volna ide, azt nem bírtam volna ki idegileg :) , remélem ez is tartós darab lesz)

    RAVPOWER RP-PC006 30 W QUALCOM QC3.0 GYORSTÖLTŐ 4674 Ft.

    Kattints a képre a nagyobb változathoz

    A cikkben ugye azt írják, hogy közel kettő órára az adapteren ragad. Ezzel azért a logikám is vitatkozna, hiszen nem egy 3000-es akksiról beszélünk. Pláne, hogy tudjuk bizonyítani, és még videó is van róla.

    Videó: Xiaomi Redmi 9 Battery Charging test 0 % to 100 % | 10W Charger 5020 mAh
    Megsúgom az eredményt: 3 óra 5 perc. Tehát durvára nem kettő óra. A saját 10 wattos töltőjével. Ezt bele is írom az összefoglaló/kiegészítések menübe. Amit most vettem az 3%-ról 100-ra pedig így:

    Eredeti: 0-ról 100-ra: 185 perc - 3 óra 5 perc
    Az új: 3%-ról 100-ra 150 perc - 2 óra 30 perc (2.26 volt, de a 3% miatt rátettem azt a 3 percet)

    Tehát a gyors-töltővel 35 perccel gyorsabban tölti fel, mint a gyári 10 wattossal. Ez egy 5000-es akksinál nagyon szép eredmény. Konklúzió: megéri megvenni a gyors-töltőt, időt nyerünk vele. Az akksi melegedés már más tészta. Mert igen jól melegszik közben. A gyár szerint az akksi bírja ezt. Szeretnék ebben hinni.

    Kattints a képre a nagyobb változathoz

    A gyári 10 wattos töltés időközi adatai:

    Kattints a képre a nagyobb változathoz

    [ Szerkesztve ]

    https://gamergep.hu/

Új hozzászólás Aktív témák