Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kevepapa

    aktív tag

    Annak, aki akár egy megírandó teszt, akár egy újabb trófea miatt mielőbb végig akarta pörgetni, megértem hogy csalódás a játék. Én idő hiányában esténként legfeljebb két-három órát tudok vele játszani (azért lassan összesen már 100 óra körül lehetek) és egyértelműen minden idők egyik legjobb játékának tartom. Számomra még most sem unalmas lovagolni, megdöbbentő mennyiségű újabb és újabb apróságokat felfedezni. Ez a játék az eszképizmus új csúcsa, gyakorlatilag egy virtuális valóság 1899-ből. Azt gondolom, hogy maguk a készítők szándékosan lassították le a játékmenetet, hogy ne arról szóljon ez a "kaland", hogy mielőbb ledaráld, hanem arról, hogy minél inkább éld bele magad: verd fel a sátrat a prérin ha elkap egy vihar, kösd ki a lovad kantárszárát a kocsma elé ha megérkezel, egyél, igyál, kártyázz, vadássz. Nem azért mert muszáj megtenni a játékban (hiszen ahogy a cikkíró is említette, egyáltalán nem vagy rászorulva), hanem hogy minél könnyebben beleélhesd magad Arthur bőrébe. A sztori akkor a legjobb amikor nem akar nagyot durrantani. Számomra az egyedüli negatívumai a játéknak azok a küldetések voltak amelyek során több tucat embert kellett lelőni, az teljességgel életszerűtlen volt, ezek ki is lógnak a játékból. Szvsz pontosan azok miatt kerültek bele akik szerint lassú a játék. Én egyébként azokkal a kritikákkal értek egyet, amelyek szerint az RDR2 már nem is "játék", hanem egy interaktív tabló, egy monumentális művészeti alkotás, amely komplexitásában és "beleélhetőségben" túlmutat minden eddigi nyílt világú "játékon". Személy szerint hálás vagyok a Rockstarnak, hogy ilyen alkotást tettek le az asztalra, ha van "játék" ami megéri a pénzét, az ez. Jómagam szerintem még hetekig fogom róni a századfordulós középnyugati államokat. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák