Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabbiii

    újonc

    válasz Grath #79 üzenetére

    Szevasz.A 75 pont egy átlagos játékot takar,és erre a cuccra azért ez a jelző kicsit gyenge.Valóban vannak hibái,de az élményhez képest ez elenyésző szerintem.A rablásnak,tűzrakásnak,lovaglásnak stb pontosan azok a funkciói amik.Nem értem mi kéne még plusszban.Pontosan ettől zseniális ez a világ.Ha TE kint az utcán köszönsz valakinek az valszeg vissza köszön,ha meg beszólsz neki akkor belever a fejedbe,pontosan úgy ahogyan a játékban.Én komolyan nem értem,hogy itt egy stuff amiben gyakorlatilag bármit lehet,és akkor jönnek a kritikák hogy szar,mert nem életszerű,hogy kifizeted a vérdíjat meg mittudomén.A rettenthetetlenbe meg a Mel Gibson halomra veri egyedül az egész angol hadsereget,az sem életszerű,de attól még egy kurva jó film.Én bele tudom magam élni,egyáltalán nem tartom a hibáit kritikusnak,simán belefér.Nem vagyok elfogult csak tetszik.A kritikád viszont egyáltalán nem független és alapvetően csak fingfaragás.Jó sztori,jó környezet,baromi jó hangulat egy hihetetlen szépen kidolgozott játékban.Ha ez Neked átlagos,hááát lelked rajta.Az pedig,hogy többet vártál...:D Jó.

Új hozzászólás Aktív témák