Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golya85

    csendes tag

    válasz turika86 #340 üzenetére

    Szia!
    Szintén ilyen helyzetben vagyok a OnePlus 3-al. Most minden ilyen beszámoló jól jön. :)

  • Ezekiell

    veterán

    válasz turika86 #340 üzenetére

    Amazon.es-ről vettem, 12/256 gigás verzió. Annyiba kerül, mint itthon a 8/128-as, szóval megéri kintről rendelni. 4 nap alatt itt volt, és ebben benne van egy húsvét hétvége.

    1000 EURért elvből nem veszek telefont, nekem a lélektani határ olyan 150k körül van, annál többet nem szívesen adok ki telóért. Nekem 3 telefon volt, ami így játszott:

    - Oneplus 7T: itt igazából a támogatás, illetve az Oxygen OS emelkedik ki, kamera is talán kicsit jobb mint az X2 Pro-é
    - P30 Pro: kamerabajnok, tavalyi csúcstelefon, jó áron. Asszonynak vettem is egyet, ő nagyon sokat fotózik telóval, és tökéletesen elégedett. Nekem a UI elég sótlan, illetve az S8+ tök ugyanúgy néz ki (forma/méret), mást akartam.
    - X2 Pro: ár/értékben kiváló, 90Hz megvan, 12 giga rammal elég jövőálló, itt az egyetlen kérdés a RealmeUI és hogy mennyire fogják azt supportálni, de megelőlegeztem a bizalmat.

    Xiaomik is marha jók, egy Note 8T pl ár/érték bajnok, de volt már Xiaomim, és bár szeretem a MIUI-t, most ki akartam próbálni valami mást, ezért nem is nézelődtem Redmi/Xiaonmi környéken.

    Én nem vagyok nagy fotós, néha gyereket/macskát lefotózom, hogy cukik, de nem én lövök tájképkeket meg makrókat, meg fogalmam sincs hogy milyen dynamic range kellene, szóval ez nem volt akkora szempont - ha az lett volna, egyértelműen P30 Pro, kérdés nélkül. Méretre nem vészes az X2 Pro, alig nagyobb az S8+-nál, nekem kényelmes.

    P30 Pro és X2 Pro közt dönteni marha nehéz, ki kellene próbálni, megfogdosni, és úgy könnyebb. Nekem "mákom" van ebből a szempontból, de egy tuti: egyikkel se jártok rosszul, az biztos.

    Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Új hozzászólás Aktív témák