Új hozzászólás Aktív témák

  • Fegra

    friss újonc

    Sziasztok!

    Szuper telefon lenne ez, de azért akad néhány problémám.

    Nekem is hibás a ne zavarj mód:
    Nekem az értesítési hangokat leveszi, de hiába kapcsolom be hogy a második hívás kicsörögjön, nem történik semmi.

    A "toast" üzenetek idegesítően sokáig vannak kint, de a legfájóbb, hogy amelyik alkalmazásnál kikapcsolom az adatforgalmat annak az alkalmazásnak minden megnyitáskor ki is írja 2mp-ig, hogy hogy kapcsolhatom vissza. Sehogy nem lehet eltüntetni, és letakar számomra fontos kapcsolót.

    Az AOD sötét helyen egy idő után mindig kikapcsol.Akár időzítve, akár egész naposra állítva ugyanúgy lekapcsol. Jó lenne éjszaka is látni!

    Vannak alkalmazások amiknél hiába kapcsolom be, hogy fusson a háttérben, hiába kapcsolom ki az akku optimalizálást mégis kilövi.Csak akkor fut megfelelően, ha zárolom.
    8 GB RAM kevés lenne?
    Oké, hogy növeljük az akku időt, de a telefon maradjon használható. Ne a telefon döntse el, hogy az az App szükséges-e nekem.

    Sikertelen hívás után folyton kiírja "Mondja el miért hívta" szöveget. Eddig nem jöttem rá miként lehetne ezt kikacsolni. Nem akarok másik tárcsázót telepíteni, de ez így bosszantó.

    Nem találok VoLTE, VoWiFi kapcsolókat, bár a hívásnál olykor kiírja, hogy "HD".

    Nekem sem jön be MIUI, de ez sem hibátlan.

    Remélem a hamarosan érkező UI 3.0 javít a fent leírtakon.

    Hát ennyi egy hét használat után.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák