Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l4ci

    senior tag

    válasz Pompi #2008 üzenetére

    Jelenlegi célom megszerezni az összes autót, még 2 db hiányzik, de ezt a Miurát nem tudom hogyan fogom megszerezni, mert megint nem sikerült, hiába böktem azonnal a BUY gombra azonnal ahogy aktív lett, megint megelőztek és "elfogyott". Ekkora bullshitet hogy találhattak ki? Hiába farmoltam össze az aranyat, nem tudok megvenni egy autót, mert fél percen belül elfogy a limitált darabszám...

    Így 575 óra játékidő és 98% progress után azt hiszem már mondhatom, hogy elég sokat játszottam. Van 95 autóm, 27 millám a bankban, amit nem tudok elkölteni, mert már mindenhez csak arany kellene, ahhoz meg farmolni kell, mert a letölthető hack-ek (nem végtelenített profilok) mind fizetősek (kb 3000 Ft-ért kell vásárolni "szolgáltatást"). Amíg az esti sorozatnézés közben nem unom meg a körözgetést, addig játszom, kipróbálom majd az online multiplayert is, bár egyelőre elég laggosnak tűnik (ennél még az Insane online multija is jobb volt, pedig azt magyarok csinálták - tudom, az PC, ez meg mobil, más-más, de akkor is...)

Új hozzászólás Aktív témák