Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz l4ci #2007 üzenetére

    Attól függ mi a célod. Nekem 320 órám van benne, mindenféle trükközgetés nélkül játszom. Egyelőre szórakoztat (jó most az online multiplayer éppen bosszant kicsit), 80% körül járok, a time trialoknál meg örülök minél feljebb tornászom magam, általában a B osztályban, néha sikerül bejutni az A-ba, de erről alapvetően már letettem, de enélkül is szórakoztat. Most bekerült ez az online dolog a droidos verzióba, ezzel is el tudnék szórakozni ha nem lenne egy hibahalom az egész - ettől függetlenül próbálkozom vele azért.
    Lehet eljön majd az a stádium, amikor már minden számomra elérhető autó meg van és lesz pár teljesen elérhetetlen a goldok miatt, és majd akkor megunom, de akkor szerintem leteszem majd, mert a csalással a motiváció is elveszik szerintem.
    De természetesen megértelem azokat is akik nem így vannak ezzel, elég gusztustalan a fizetési modell ezt többen többször is megírtuk már, szóval érhető a trükközgetés is.

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

  • rumos14

    nagyúr

    válasz l4ci #2007 üzenetére

    nem értek egyet ezzel a hozzáállással.
    ez olyan, mint amikor vmi előadáson egy "élelmes" ember a második sorban feláll, hogy ő jobban lásson. erre mindenki, aki ült mögötte, feláll. a végén mindenki áll, és ugyanúgy lát, mint amikor mindenki ült. kábé.
    szóval mi élvezet van abban, hogy csalásokkal legyőzöd a többieket, akik nem csalnak? vagy ha más csal, akkor csaljak én is? így sem lesz fair a küzdelem. legyőzöl pár embert, olyat is, aki csalt, olyat is, aki nem, de így is lesz olyan, aki legyőz téged.
    de lehet h bennem van a hiba. nekem ez a játék csak kikapcsolódás és nem önmegvalósítás. perfekcionista sem vagyok.

    szerk: egy csalást alkalmaztam, de az bug volt, a time Trial bug, többször millió meg feletti pénzeket kaptam friends bónusznak, asszem egy éve ilyenkor lehetett kb. azon összesen sztem 15-20 millió pénzt kerestem. ha az nem lett volna, vszleg már nem játszanék a játékkal.

    [ Szerkesztve ]

  • F-ECT$

    titán

    válasz l4ci #2007 üzenetére

    Eléggé demotiváló olyanokkal versenyezni, akikkel szemben esélyed sincs a gyengébb autó miatt

    Fullos autóval is demotiváló olyan csalókkal versenyezni, akik az idővel tudnak csalni.

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák