Új hozzászólás Aktív témák

  • csorba23

    tag

    Hali Mindenki :)

    Találtam egy módszert, amivel lett 700.000.000 pénzem és 1245.000.000 (!!!) aranyam és emellett megmaradt a profilom (megvett autók, megnyert versenyek, stb.)

    Kb. a 49-os szinten voltam, 29 autóval, amikor úgy éreztem, már nagyon nehéz előre jutni valódi pénz (forint) felhasználása nélkül.

    Elkezdtem keresgélni hackeket, de amiket találtam, azokkal vagy lenullázódna a profilom, vagy valami SMS-es fizetős sz@rság kellene hozzá.

    Aztán találtam egy olyat, amivel megmaradt a profilom és lett rengeteg pénzem, de az aranyam az mínusz 500.000.000 lett.

    Gondoltam, sebaj, megleszek arany nélkül, a pénzből meg feltuningoltam az autóimat, amennyire csak lehetett.

    Aztán elkezdtem játszani és a következő verseny után pont elértem egy szérián belül az 50%-ot, amire ugye a program ad pénzt is meg aranyat is. Amikor az aranyat adta hozzá a meglévő (negatív) mennyiséghez, egyszer csak átfordult az aranyam pluszba és így lett 1245.000.000 aranyam :)) :DD :C :Y :Y :R

    Egyelőre online nem merem kipróbálni a játékot, mert félek, hogy elveszi a pénzemet/aranyamat, mint anno írtam 1-2 oldallal visszább).

    A játék élmény megmarad, ha ésszel játszik az ember, mert ott van a még rengeteg locked verseny + autó. Ha jól emlékszem, arannyal azokat is unlockolni lehet (nem vagyok biztos benne), de ez már mindenkinek a saját döntésén múlik, hogy unlockolja vagy megküzd érte.

    Ha valakit érdekel, megkeresem, hogy mit töltöttem le és honnan.

Új hozzászólás Aktív témák