Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz creed13 #33 üzenetére

    végülis tényleg hasonlóak a gémek...
    Fel lehet fogni úgy,hogy 1 stilusban lesz a Fallout a komplex,a Border az egyszerűsitett,ez meg a lineáris vonal...
    A borderben még épp elég RPG-vonás van,hogy azért sokan hosszabb távon se unják meg(DE ehhez kell szerintem a netes játék is,sokan a "virágbolti" verzión csak végigszaladtak annó...ugye multizni nem lehetett),a Falloutban ugyan nincs multi asszem'de kellően,mármár szerintem túlságosan is RPG,én például szivesen végigjátszottam volna sokkal egyszerűbben,túllihegettnek érzem benne ezt a kalandjátékosdit,ráadásul szerintem a Bordernek a szabadság és az egyszerűség miatt és a remek design miatt óriási hangulata lett...a Rage szintén hangulatos lesz,"egyben lesz",de várhatólag egy kész vonalon kell végigballagni a sztorin és kész.
    De a lényeg,hogy lesz miért szeretni mindigis mindhármat...
    Bár én azért a lelkem mélyén egy Borderlands-folytatásnak örülnék most már.Nem szeretem a Fallout-pöcsölést,de a hátamon áll fel a szőr a Doom3-lineár 1x játszós játékmenettől is.Mindegy,hogy kocsikkal kell-e utazgatni,mindegy,hogy lehet fegyverrel variálni...Ha nem lesz nyitott világ,akkor virágbolt.Ha sandbox,és sok fejvadász-küldi koopban,kosár.A grafika,stb jobbára csak körités,látszólag az nem lesz gond,ilyen az élet,ez a Mad Max-szerű világ csak igy tud jobbára kinézni bármilyen játékban.Még akkoris sokkal jobb,mint valami erőltetett sci-fi borzadály mint a Doom3 pl...na azzal inkább van tele a padlás.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák