Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Gibo #284 üzenetére

    ufóéknál az evga tápok pl amire nem adnak teljes gyári gart, de corsair, seasonic modelltől függően 5-12 év garral van náluk, sokszor csak náluk, első vásárlásom is azért volt tőlük, mert mx 500-ra sehol nem adták meg az 5 évet tavaly tavasszal, csak náluk, gskill ramokra is zömében 3 év volt többi boltban, náluk 99 hó garral vettem meg a 2x16-ot, _olcsóbban_ mint bármelyik másik boltnál, emellett van termékük ami sokkal drágább mint más boltban, nyilván ha irreálisan drágább akkor megveszem máshol - most pl egy monitor van ilyen -
    igazából lényegtelen, ha náluk van egy termék az mindenki számára elérhető és nem kamu, olyan support van ami felsőkategóriás, mind telefonon, mind személyesen, és nem valószínű h a következő pár évben be fognak zárni, sok zafír kártya volt már náluk legolcsóbban, akár jóval olcsóbban mint a többi bolt, vagy akár legolcsóbban globál piacot nézve is, hogy csinálják engem tényleg nem érdekel - de esélyesen egyedi szerződésük van a zafírral -
    pár hónapja vettünk edigitől mosogatógépet - ennyire garázsshopnak tartom ( : -, mm-ből akartam eredetileg, de amit leműveltek inkább megköszöntem, az előre befizetett helyszíni beüzemelés 10e ft-jáért rendesen meg kellett küzdenem, végén még utalványban akarták visszaadni, na akkor felemeltem a hangom ((( : meg is találták a kp-t hirtelen
    de vettem már tőlük tv-t gond nélkül kiszállítással, csak ott nem kértem helyszíni beüzemelést :d - a szállítók sem lettek rosszul attól, h azt mondtam mielőtt kifizetem ezt a nem túl olcsó tv-t, előtte azért megnézném h a panel egyben van-e, szó nélkül bontották ki, mondjuk ha nem tették volna vihetik is vissza - ha jól rémlik pont ediginél volt ebből elég sok balhé, sértetlen dobozban sérült termék, aztán persze az ide-oda mutogatás, utána szedték össze magukat
    no mindegy, én részemről örülök h mo. egyik legértelmesebb boltjában van 5600 xt pulse 103e ft-ért, örülnék ilyen áras 2060-nak is ( : majd lehet lesz is később - bár nagyon meglepne -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák