Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    A next gen generációnak legjobbika nálam ha előre kellene ítélkezni. Hatalmas megapluszpont hogy megmerik mutatni a játékot. Nem az van mint ps4-es the ordernél, hogy 1080p-ben is egy elmosódott pacát csesznek ki az emberek elé.

    Nekem az Alan Wake is nagyon bejött, de xbox one meg nem jön be persze :).

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz wolfman #27 üzenetére

    A Max Payne címből máig koktélozhatnának, ezt az egyik tagjuk mondta amikor kérdezték őket a hogyan továbbról az Alan Wake vegyes (de összességében még mindig pozitív) fogadtatása után. Max Payne-el kasszát robbantottak, majd el is adták a nevet, a nem épp szűkkezű rockstarnak. Alan Wake-el lehet nem lettek gazdagabbak, de szegényebbek sem. Igazából én nem értem miért ne lehetnének el több évig 1-1 játék után, ők nem több száz fős fejlesztőcsapat, marketingben is ügyesek inkább (3d mark anno, vagy a filmsorozat alan wakenél) mint pénzherdálók.

    A többi cég alatt nagyobbakra gondolsz, ahol nem csak a fejlesztőbrigád van hanem a komplett menedzsment, marketing és ki tudja milyen osztályok amiknek a költségeit mind ki kell termelni, ezért évente kell kiadni a nagy címeket hogy fedezni tudják ezeket. A játékipar érdekes dolog gazdaságilag, minél nagyobb a cég annál kevésbé hatékony, mert annál több ága lesz, egyre kevesebb hozzá adott értékkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák