Új hozzászólás Aktív témák

  • MikiLóS

    tag

    Lehet, így könnyebb lesz értelmezni amit korábban leírtam, rajtam ne múljon:

    pld: Prince of Persia vagy a T.R.(régiek) az ugrabugrálós játékok legnehezebbje vélhetően ha azt valaki kijátssza akkor egyik másik ilyen ugrálós játék sem fog neki komolyabb fejfájást okozni, kivéve akkor ha rossz az irányítás, kamerairányítás(ha automatikus), ...vagy rá nem un, hogy megint ugrabugrál.
    Aztán UGYAN EBBEN A MŰFAJBAN VAN pld:
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Darksiders sorozat, Brutal Legend amiben nem kell ennyit ugrálni és még vagy ezer más is, de nem jutott az eszem be több.

    Hja jobb lenne SOKKAL kevesebb ugrabugrával és inkább lenne benne több logikai feladat vagy harc, harcra szavaznék.
    A játék elején amikor beugrottam a sok protézis közé azt hittem, hogy mindent le kell verni, aztán jött a cutscene és annyi, eltűntek. Olyan volt ez számomra mint FIFI -nek akinek oda dobják a csontot aztán el is veszik azonnal ahogyan ráharapott.

    Szerintem aki nem kezdett még bele az semmit nem veszít ha kihagyja de a DOOM -ot, FORZA -t és a M.K. -ot is mellőzze.

    Próbálja ki a felsorolt játékok helyett
    BULLETSTROM -ot
    akármit pld: - 2012 NFS MW. -t szerintem a legjobb autóversenyzős program, főleg 16 K -ban 4xaa módban, mert ügye a FORZA semmi más sem csak látvány, unalmas szar.
    TEKKEN sorozatot








    .







Új hozzászólás Aktív témák