Hirdetés

2019. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) ASTON117

ASTON117
(tag)

:C Gyönyörű cikk! Le a kalappal :D

(#2) atike

atike
(PH! nagyúr)

Pokoli jó cím... :DDD

(#3) pilóta

pilóta
(PH! nagyúr)

Mondjuk amíg egy képernyőre elfért az összes tartalom, nem is volt égető szükség egy keresőre, szóval nem késtek el vele...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) rodrigez válasza pilóta (#3) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Pont ezt akartam kérdezni, hogy egyáltalán még indokolt volt egy ilyen előremutató fejlesztés implementálása ahhoz a pár játékhoz. Egy abc sorrend szerintem még jó ideig elégnek bizonyult volna. :D

(#5) [Prolixus]

[Prolixus]
(PH! addikt)

Érzek némi szarkazmust a címben. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#6) htc07 válasza [Prolixus] (#5) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

én örülök neki hogy bontogatja a szárnyait, de van, akinek semmi sem jó.. :N

végre van valami, ami megtörheti a steam monopóliumát, de a savazás megy csak :U

lehetne már a ph-n is pokoli nagy újítás egy normális mobilos nézet.. ;]

(#7) csako válasza htc07 (#6) üzenetére

csako
(PH! addikt)

Remélhetőleg már nem sok van hátra és átveszi a prohardver és a többi tagja is a fototrend vagy a hardverapro reszponzív dizájnját.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Elolvastam és rögtön gondolkodtam, hogy ezt orii írta??! Aztán megláttam, hogy ki volt.. :((( Maradhatna a PH-nál csak, ott is elég.. :(

// Táti Tigrisek // Pittsburgh Penguins \\ MAC Újbuda \\

(#9) Feco78 válasza htc07 (#6) üzenetére

Feco78
(újonc)

Itt nem azzal van a baj, hogy a szárnyait bontogatja. (Az mindenkinek előnyére válna hosszú távon.) Hanem, ahogy csinálja. Még az alapvető szolgáltatások is hiányoznak. Ha ennyire ambiciózusak, legalább rendesen álljanak neki.

[ Szerkesztve ]

(#10) hardzsi2 válasza Feco78 (#9) üzenetére

hardzsi2
(fanatikus tag)

Egyetértek. Ha hosszabb távon 5-nél több játékot terveztek rajta keresztül menedzselni/értékesíteni, akkor a keresést, többféle nézetet és listázási lehetőséget, illetve hasonló alapfunkciókat már induláskor bele kellett volna tervezniük, függetlenül attól, hogy a startkor, pár játéknál ezeknek nincs még érdemi szerepük.

Így olyan érzésünk lehet, mintha az egyik épp szabad fejlesztőjüket megkérték volna, hogy délután sürgősen tákolja össze a store-t, mert másnap indulniuk kell vele - kb. ennyi látszik/érződik belőle.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#11) Feco78 válasza hardzsi2 (#10) üzenetére

Feco78
(újonc)

Pontosan!...

(#12) [Prolixus] válasza htc07 (#6) üzenetére

[Prolixus]
(PH! addikt)

A versenytárs jó, de ahogy az EPIC csinálja a dolgokat az gusztustalan. Én élénk versenyt akarok, de egy új launcher nem igazán. Szóval menjenek és dugják fel az Epic store exkluzív címeiket a s*ggükbe. Nem ezzel kellene vásárlókat elszívni steam-től, hanem hasonlóan jó vagy jobb szolgáltatásokkal, meg alacsonyabb árakkal, ha már több share-t adnak a fejlesztőknek. De nem ezt csinálják (vagyis nem teljesen), alapvető dolgokat nem tud a rendszerük, cserébe tolják az exkluzívokat.

Alacsonyabb ár, cool, free titles cool, de exkluzívok és pocsék funkcionalitás tolerálhatatlan. Szóval no, fuck the Epic Store.

[ Szerkesztve ]

(#13) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Nem győzöm kapkodni a fejem, akkora újítások ezek... Ja nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#14) noPublicFG válasza .LnB (#8) üzenetére

noPublicFG
(senior tag)

Nekem bejön, nagyokat nevettem! :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#15) Medocsabi

Medocsabi
(PH! addikt)

Hínnyeazannyáját! Dübörög a zepicnél a zápdrégvonat!

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#16) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

:D Azt tudtam, hogy forum meg achi rendszer nem votl, de még keresés sem?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) nubreed

nubreed
(PH! kedvence)

Elképesztő mértékű a fejlődés... Ja, nem. :P ;] :DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) [Prolixus] válasza laceszgamer (#16) üzenetére

[Prolixus]
(PH! addikt)

Semmi nincs. Full barebone az egész. Mintha most indult volna a steam. Csak közben eltelt...hány év is?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.