Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz junior11 #4667 üzenetére

    A közelség érzékelő hiba rengeteg Xiaomi, Redmi, Poco telefont érint sajnos. Írhatnám, hogy hírhedten szar bennük. Alaplap hiba nem mindegyiknél fordul elő, úgy látszik nálam sem az, de a közelség érzékelő biztos halott. Megkérdezem a szervizest (akina kijelzőt is cserélte) itt helyben, hogy mennyibe kerülne a csere, ha drága akkor nem csináltatom meg inkább, akkor irány a Motorola, arra legalább lesz x év garancia (gondolom 1 év).

    Poco X5 nem izgat két dolog miatt. Már a Poco előtt is szemeztem a Realme telefonokkal a stock közeli droid miatt. Motorola meg teljesen tiszta felületű, ami pozitívum nekem. Tavaly nem találtam olyat ami megfelelt volna ezért lett a Poco. Másrészt volt Xiaomi Mi A1 Android One-nal amit imádtam. Nincs komolyabb bajom a MIUI-val, de ha választani kell, akkor inkább ne legyen. Majd én úgyis felrakom a saját alkalmazásaimat, így egyáltalán nem zavar az, hogy szinte fapados. A Material You felület meg jobban bejön, amióta a Google bemutatta az Android 12-t a Material You-val. Sokkal jobban bejön ez értesítési függöny, mint az iOS koppintás.

    Egyébként kár a telefonért mert szeretem, de ez a hiba roppant zavaró, főleg hívás közben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák