Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz v.attis #3644 üzenetére

    Tegnap mentem ukrajnába, így volt egy jó teszt napom. Ami feltűnt, hogy miután átértem a határon, teljesen átváltott magának roaming-ra, a google maps meg se nyikkant, Munkács előtt vettem észre, hogy már nem telekomon vagyok. Pont így állítottam be, romaing + maps térkép offline-ba. Pixelen ilyenkor újra kellett indítanom, most pedig teljesen folyamatosan működött a navigáció.
    Nem szükséges kernelt cserélni, gyári tényleg rendben van, nogravity kernel tudott ilyen jó üzemidőt.
    Gyorstöltés ezen sem, ahogy pixel experience-n sem ment, de nálam van a gond (más nem panaszkodik telegram-on), elvileg mi flash-el korrigálható; feldobtam a fast charging green v2 module-t magisk-ba, azóta szépen tölt 30W-n, hőmérsékletet relatíve alacsonyan tartva.
    Dupla koppos feloldás és főképernyőn lezárás hibátlan!, de tényleg. Jó hatásfokkal működik, jobban, mint PE-n.
    Zárt képernyőn értesítésnél a kijelző felvillan, és a háttér feketén van, így kiemelve az értesítés tartalmát - szerintem ez is nagyon klassz, jól néz ki, fókuszált.
    Gyári kamerát egyből blokkoltam, szerintem a bsg-s Gcam 8.1 - ami direkt ezekhez a lencsékhez készült - csodákra képes + van hozzá rengeteg config.
    Nálam biztosan marad a crdroid.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák