Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz bodorjanos #3562 üzenetére

    A gépet megjelenése után egyből berendeltem, most májusban gondoltam rendbe rakom, pixel experience rom előtt kapott új aksit.
    Azt az 1 évet komolyan végig dolgozta a telefon, rengetegszer több óra call of duty mobile töltés közben (!), munkámból kifolyólag sok óra waze (szélvédő alatt, jó időben tűző napon, közben spotify kábellel, időnként megfejelve mobilnet megoszlás 2-3 kapcsolattal), közben ilyenkor is szivarról töltés.
    Csere előtt néztem AccuBattery-t, nyolcvan akármennyi volt. Érzésre is kevesebbet tudott, de ebben a rossz miui éspervagy frissítések is benne lehettek.

    Most új akksival ~7 óra screen on time megvan, igaz, Nogravity kernelt is használok balance móddal.
    Múlt héten 2*2 órát ment a waze (90% fényerőn), fél óra chrome, fél óra telefon, pár fotó +editálás, késő délután 56%-al értem haza, nem 100%-al indultam el.

    Pixel óta nagyon szerethető masina lett belőle, egész nap kezemben van, ios 3.1.3 (2009) feelingem van, az volt ilyen, hogy mindenhol egyformán működött, koppra ugyanolyan sebesség, egyből ugrik, egyből bezárja, egyből betölti - mintha mi sem történne.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák