Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Spec #2398 üzenetére

    Egy haverom úgy járt xiaomi redmi note 8 telóval,hogy forgalmas úton biciklizés közben kiesett nem vette észre mire egy autós meglátta az úton a telót egy kocsi éppen átment rajta,eleje tropa keret hajlott hátulja meg a belseje megúszta.Nos 1 hónapos körül volt a telefon előfizetéssel vette de ugye nagyon borsos szerviz lett volna így hozzám fordult én jó áron szinte újjá varázsoltam a telót.Én mindig azt mondom ha valamit meg akar tartani az ember még egy ideig akkor megéri költeni rá ha nem akkor nem éri meg költeni. Szóval ha Brndtt00 megoldja magának akkor nem olyan vészes az ár ha még jó darabig használja a telót szervizben már valószínű húzósabb lenne az ár.Ha már csinált ilyet vagy van kis tehetsége hozzá nem lesz húzós pláne,hogy videó is van a neten,egyébként szervizben is el tudnak baszni telót ha éppen úgy van.

    Hát a nagyon gagyi üvegfólia az biztos,hogy nem állja az ütést de láttam már nem egy lesett telefont és megvédte az üvegfólia az ütéstől más dolog az,hogy ha rossz helyen kapja mehet a kijelző is,ha az üvegfólia nem ütésálló,hogy lehet az,hogy olyannal is találkoztam ami nem tört el a kijelzőn egy esés után.A lényeg nem ultra gagyit kell venni.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák