Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stehe

    aktív tag

    válasz Aszpirin #5007 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    A DTS hangról akkor külső lejátszó hiányában le kell mondanom... :(

    Viszont sajnos az akadás probléma fennáll az AC3 5.1 hangsáv esetén is, ha PLEX-ről indítom. Ha a natív lejátszót használom, a hálózati mappaszerkezet megjelenik, a filmek videofájlja is látszódik, viszont minden film 0 bájtosként, így el sem indul.

    Ami nagyon furcsa, hogy tegnap leszedtem egy Samsunk Allshare nevű alkalmazást, ami szintén hálózati megosztást tesz lehetővé. Ennek a TV-hez nincs appja, viszont a laptopon tudom beállítani, hogy adott filmet tegyen ki a TV-re. Amin teljesen ledöbbentem, hogy így a gépen lévő filmek probléma nélkül mentek, végig tudtam nézni (AC3 hanggal). A TV-n úgy láttam, hogy a natív alap média lejátszón keresztül játssza le a filmeket. Ezen megoldás hátránya, hogy minden esetben a másik szobába kell menni a filmet kiválasztani és elindítani.

    Nem igazán értem, hogy mi a különbség, mert a streamelés ugyanúgy hálózatról megy, de nem akadt. Ha be tudnám állítani ezen hálózati lejátszást úgy, hogy a tv-ről lehessen indítani, én elégedett lennék! :-)

Új hozzászólás Aktív témák