Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    A beengedés katasztrófa volt, a drága Deluxe jegynek meg semmi értelme, mivel nem jutottunk be előbb mint a normál jegyesek. Átverve érzem magam...

    Sefan67
    "mastercard-al bárki ingyen bemehetett"

    És ez honnan derült ki? Honlapon csak én nem vettem észre?

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

  • Vesa

    veterán

    válasz sefan67 #28 üzenetére

    Ma is tanultam valamit...3 MC van a családban, akkor pláne nem szívtam volna meg ezzel a Deluxe-nak nevezett átverés jeggyel...Köszönöm az infót!

    A tudomány a valóság költészete!

  • Vesa

    veterán

    De, hogy a rendezvényhez is hozzászóljak:
    Az Alienware stand meglepetés volt, egyben fantasztikus is! Az Area 51 sokkal ütősebb élőben, mint képeken. A srácok kedvesek és nagyon jól felkészültek voltak, így kell ezt csinálni! VeleTech volt a legjobb, persze én már messze nem vagyok tini, valószínűleg ezért érzek így...A Simhouse-os szimulátor kiváló, beszélgettem is ott valakivel a rep.szimes felhasználásról, de úgy tűnik, erre sajnos nem használható! Pedig álom szép lenne, hiszen a 3D mozgási képesség miatt adná magát ez a felhasználás -talán még jobban is, mint az autós-!
    Elég régen szeretnék egy legalább 3 DOF szabadságfokú rendszerre repszimulátort építeni, sajnos még mindig irdatlan drágák ezek a platformok. Ezzel együtt, élmény volt már a lehetőség megízlelése is...!
    A modding és a tuning stand is nagyon ott volt, csak gratulálni tudok a kiállítóknak, alkotóknak, és a tuningos szakembereknek! A "G" pavilon teljesen rendben volt, hangulatos, sok színpad, érdekes előadások, tényleg minden volt. Oculust most nem láttam, de lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el valami.
    A szervezők érveit az "A" pavilon vidámparkos részéről értem és elfogadom, ezzel együtt nekem továbbra is az a véleményem, hogy nem volt ide való!

    Összfoglalva: A beengedés és a Deluxe jegy körüli mizériát leszámítva, nem volt ez egy rossz rendezvány! Ha tanulnak a hibákból, akkor valóban komoly szintre emelhető az egész! Várjuk a továbbiakat!

    A tudomány a valóság költészete!

  • Vesa

    veterán

    válasz callmeakos #53 üzenetére

    Dancsónak van érzéke a videóvágáshoz, de sajnos elhitte magáról, hogy szerepelni is tud és hogy kameraképes. Nos, nem az, ahogy a yt-s ""sztárok""(sicc) 99%-ka sem az. Arra születni kell! Ezért áll mindegyik úgy a rendezvényeken, mint a tejbetök, megszólalni sem tudnak...
    Dancsót kezdetben néztem, de már akkor is eltekertem, ha magát mutogatta, mert egyszerűen nem jó szegény...Narrációt jól nyomja, vágni is érzékkel tud, de ne akarjon szerepelni...A többi még ennyit sem tud.
    Megjegyzem, egy olyan világban, ahol noname amerikai suttyó családok életét képesek követni több millióan, nos, ott azt hiszem nem kell sok ahhoz, hogy valaki sikeres legyen. Lassan már semmit sem kell tudni azon túl, hogy minél hülyébb legyen valaki...

    A tudomány a valóság költészete!

  • Vesa

    veterán

    válasz szupermacs #75 üzenetére

    Bocs, hogy beleszólok, de láthatóan nem vagy tisztában a hostess szolgáltatás működésével. Ezeket a lányokat ügynökségek közvetítik ki. Eseménydúsabb időszakokban kb. minden héten máshová "mennek", a legkülönbözőbb rendezvényekre, akár fogadásokra vagy számos más típusú rendezvényre. Nem az a szerepük, hogy szakmai tanácsot osztogassanak, mert ez teljességgel lehetetlen, hiszen nem várható el, hogy minden egyes rendezvény, minden egyes műfajához és területéhez értsenek. A lány akivel találkoztál, lehet, hogy előző héten még egy vegyipari kiállításon volt, a következő rendezvénye meg egy befektetési tanácsadó cég fogadása vagy akár egy autókiállítás. Szerinted elvárható, hogy mindegyiket megtanulja? Persze, hogy NEM! Az ő dolga az, hogy dekoratív, kellemes megjelenésével tegye vonzóbbá a standot és kedvesen fogadja a vendégeket. Mélyreható szakmai kérdésekhez pedig hívja a cég képviselőjét, egy szakembert vagy akárkit, akit a cég ezért delegált ooda! A hostess lányoknak mindössze ennyi a feladata! Más kérdés, hogy az ügynökségek -legalább is, a jobbak-, eleve kategorizálják a lányokat és az adataik között feltüntetik azt is, hogy miben jártasak. Az már más kérdés, hogy a lányok többsége szinte mindent beír a kérdőívbe amikor hostessnek jelentkezik, hogy minél több munkához jussanak. Nincs ember, aki le tudja ellenőrizni, hogy valóban jártas-e a témában, de ennek nincs is jelentősége, mert mint mondottam, a lányokat nem ezért alkalmazzák, nem ez a feladatuk!

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

  • Vesa

    veterán

    válasz axioma #82 üzenetére

    Nem is neked válaszoltam!
    Teljesen egyetértek azzal, hogy ha egy lány a hostess munka lényegét sem képes hozni -kedves, segítőkész-, akkor nincs helye rendezvényeken ebben a minőségében. Ez nem vitás...

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák