Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    De, hogy a rendezvényhez is hozzászóljak:
    Az Alienware stand meglepetés volt, egyben fantasztikus is! Az Area 51 sokkal ütősebb élőben, mint képeken. A srácok kedvesek és nagyon jól felkészültek voltak, így kell ezt csinálni! VeleTech volt a legjobb, persze én már messze nem vagyok tini, valószínűleg ezért érzek így...A Simhouse-os szimulátor kiváló, beszélgettem is ott valakivel a rep.szimes felhasználásról, de úgy tűnik, erre sajnos nem használható! Pedig álom szép lenne, hiszen a 3D mozgási képesség miatt adná magát ez a felhasználás -talán még jobban is, mint az autós-!
    Elég régen szeretnék egy legalább 3 DOF szabadságfokú rendszerre repszimulátort építeni, sajnos még mindig irdatlan drágák ezek a platformok. Ezzel együtt, élmény volt már a lehetőség megízlelése is...!
    A modding és a tuning stand is nagyon ott volt, csak gratulálni tudok a kiállítóknak, alkotóknak, és a tuningos szakembereknek! A "G" pavilon teljesen rendben volt, hangulatos, sok színpad, érdekes előadások, tényleg minden volt. Oculust most nem láttam, de lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el valami.
    A szervezők érveit az "A" pavilon vidámparkos részéről értem és elfogadom, ezzel együtt nekem továbbra is az a véleményem, hogy nem volt ide való!

    Összfoglalva: A beengedés és a Deluxe jegy körüli mizériát leszámítva, nem volt ez egy rossz rendezvány! Ha tanulnak a hibákból, akkor valóban komoly szintre emelhető az egész! Várjuk a továbbiakat!

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák