Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz daninet #3 üzenetére

    Ha minden igaz ez +- 16%-ot tud.
    Az álltalad említett hangszín változást lehet korrigálni még analóg rendszereken is,potival,másrészt a digitális rendszerek javarésze ezt kb magától tudja.
    Azért DJ-k sem csak bakelitről játszanak,sokan használnak timecode rendszereket,bakelit lemezjátszóval.Ezeknél szintén szoftveresen ki van küszöbölve az álltalad említett jelenség.
    Ettől függetlenül nem tudom ér e ennyit a cumó.Régen a "teka" volt a csúcs a DJ piacon,volt is ára rendesen.Volt amit sikerült is belőle használnom,mégha időlegesen is,valóban a minőséget jelentették.
    Mára az egész DJ világ felhigult,boldog-boldogtalan játszik otthon,rokon kocsmájába,rádióban,garázsban...stb.
    Az igazán nagy nevek közül pedig elég kevesen játszanak már bakelitről,főleg,hogy azért eléggé visszaszorult a bakelit lemezek kiadása.
    Mindenesetre tetszetős darab,bár normál körülmények között ennyiből már használható szettet lehet összeszedni zenélgetéshez.Kontrollerből pedig igen combos darabot...Így nem igazán tudom ki lehet a valódi célközönsége a cuccnak.De szerintem pont kevésbé a DJ-k.A stúdió még ok lehet,bár a "minek" kategória véleményem szerint.Inkáb audiofil barátainknak készülhetett,akiknek ez belefér a keretbe,és szeretik bakelitről élvezni a zenéiket.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák