Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszpontaz

    veterán

    válasz mjani1172 #3 üzenetére

    Pontosan ezért nem lesz még egy Xiaomi telefonom. Nem tudom mit csinálnak, de ez már tényleg vicc és követhetetlen (így a support is megy a béka segge alá, nem mintha eddig lett volna normális). A napokban volt a kezemben egy P8 Lite. Meglepődtem milyen gyors kis készülék. Szerintem a következő telefonom Huawei lesz.
    Szinte az összes mostanában megjelent kínai telefonban visszaköszönnek az MIUIban látott plusz funkciók, így már annak sincs semmi vonzereje. Főleg hogy egyik héten még jó, másik héten valamit tuti elcseszerintenek benne.

    Emellett ott a komplett Redmi széria, ami kb. addig kapott supportot (főverzió frissítésről beszélek, nem MIUI frissítésről) amíg kibontottad a csomagolásból. Utána semmire ne számíts.

    Régen volt 3 fajta telefonjuk, arra lehet fejleszteni. Most mi van? 1 készülékből 4 féle van (Redmi 3), a kategóriák alig különülnek el, az egyik héten bejelentett "flagship modellt" a következő héten lecserélik. Mintha befostak volna hogy csökken a piaci részesedésük, de ez bukáshoz fog vezetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák