Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daffit

    tag

    Azért ezek a toplisták engem megleptek. PL. a GOW szerintem egy rakás f**. KB 1 óra játék után azonnal töröltem. Annyira látszik, hogy konzolra készült. Lehet, hogy a sztori jó, de nekem a stílus sem jött be (ráadásul előtte nyomtam az UT-t és annyit megtehettek volna, hogy új karaktereket csinálnak, mert mind a kettőben ugyanazok vannak).
    A Bioshock is meglepett. Jó sztori? Kb a feléig. Onnantól már sablonos és unalmas. Ugyanez elmondható a játékélményről is.
    Az év FPS-e szerintem a Crysis és a COD4. Az egyik a gyönyörű játékért, a másik az eszméletlen story-ért.
    A The Witcher-t most tolom, de sajnos ez is kezd már a közepe felén kifogyni az ötletekből. Ennek ellenére nagyon jó a magyar szinkronnal.
    Stratégia szempontjából a Company of Heroes viszi a prímet, annak ellenére, hogy nem 2007-ben jött ki.
    A Valve és HL2 kapcsán csak annyit tudok mondani: A HL1-et 6x vittem végig, a legutóbb a múlt évben. A HL2-t 2x, ez évben is megpróbáltam, hogy nem tévedek-e, de sajnos a HL1 még mindig jobb! Az EP1-2 meg olyan, mint egy rossz k*rva*: Fizess egy rakás pénzt és 5 perc alatt lerendez.
    Elmondható, hogy a 2007-es volt számomra a legrosszabb év játékok szempontjából. Már 15 éve vagyok benne a játékos világban, de sosem volt olyan, hogy egy játék felidegesített volna azzal, hogy végigviszem, az elején jó, de a végén történik valami ami tönkreteszi az egészet. Ezévben 3 volt: Bioshock, NFS: PS és a GOW is beletartozik, bár azt nem vittem végig.
    Az elmúlt évben több klasszikus játékot is elő kellett vennem, hogy szükségleteimet csillapítsam: Jaggad Alliance 2, Starcraft, Fallout 1-2, Settlers 2 (illetve Anniversary)
    Talán velem van a baj, kövezzetek meg, de egyre kevesebb azon játékok száma ami a játékosoknak készül. Lassan abba a kategóriába fognak tartozni, hogy megnézzek-e egy filmet vagy játszak.
    Az év játéka, szerintem: Tomb Raider Anniversary
    Bocs, hogy hosszú voltam...

    [ Szerkesztve ]

    Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

  • Daffit

    tag

    válasz hülyegyerek #22 üzenetére

    A S.T.A.L.K.E.R.-től meg is feletkeztem. Szerintem is hatalmas egy játék. Egymás után 2x vittem végig és az utolsó részt, mikor az erőműben kell rohangálni vagy 4szer csináltam meg. Most is fent van a gépemen. A Cod4 pörgős volt és jó a story, de tényleg rövid.

    Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

Új hozzászólás Aktív témák