Új hozzászólás Aktív témák

  • Daffit

    tag

    Azért ezek a toplisták engem megleptek. PL. a GOW szerintem egy rakás f**. KB 1 óra játék után azonnal töröltem. Annyira látszik, hogy konzolra készült. Lehet, hogy a sztori jó, de nekem a stílus sem jött be (ráadásul előtte nyomtam az UT-t és annyit megtehettek volna, hogy új karaktereket csinálnak, mert mind a kettőben ugyanazok vannak).
    A Bioshock is meglepett. Jó sztori? Kb a feléig. Onnantól már sablonos és unalmas. Ugyanez elmondható a játékélményről is.
    Az év FPS-e szerintem a Crysis és a COD4. Az egyik a gyönyörű játékért, a másik az eszméletlen story-ért.
    A The Witcher-t most tolom, de sajnos ez is kezd már a közepe felén kifogyni az ötletekből. Ennek ellenére nagyon jó a magyar szinkronnal.
    Stratégia szempontjából a Company of Heroes viszi a prímet, annak ellenére, hogy nem 2007-ben jött ki.
    A Valve és HL2 kapcsán csak annyit tudok mondani: A HL1-et 6x vittem végig, a legutóbb a múlt évben. A HL2-t 2x, ez évben is megpróbáltam, hogy nem tévedek-e, de sajnos a HL1 még mindig jobb! Az EP1-2 meg olyan, mint egy rossz k*rva*: Fizess egy rakás pénzt és 5 perc alatt lerendez.
    Elmondható, hogy a 2007-es volt számomra a legrosszabb év játékok szempontjából. Már 15 éve vagyok benne a játékos világban, de sosem volt olyan, hogy egy játék felidegesített volna azzal, hogy végigviszem, az elején jó, de a végén történik valami ami tönkreteszi az egészet. Ezévben 3 volt: Bioshock, NFS: PS és a GOW is beletartozik, bár azt nem vittem végig.
    Az elmúlt évben több klasszikus játékot is elő kellett vennem, hogy szükségleteimet csillapítsam: Jaggad Alliance 2, Starcraft, Fallout 1-2, Settlers 2 (illetve Anniversary)
    Talán velem van a baj, kövezzetek meg, de egyre kevesebb azon játékok száma ami a játékosoknak készül. Lassan abba a kategóriába fognak tartozni, hogy megnézzek-e egy filmet vagy játszak.
    Az év játéka, szerintem: Tomb Raider Anniversary
    Bocs, hogy hosszú voltam...

    [ Szerkesztve ]

    Helikopter zuhant a helyi temetőre. A mentőalakulatok eddig 1300 holttestet ástak ki a törmelékek alól...

Új hozzászólás Aktív témák