Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz hunluki #37 üzenetére

    Nekem 5db TT Riing Plus van a házban (2x200, 3x140mm), azok is tudják ezt a hardver hőmérséklet alapján változó világítást.... tovább megyek: a képernyőn megjelenő színek lekövetése, a játékban/filmben hallható hangok, effektek követése (rgb or solid), weather mode, benn a nevében, ha mondjuk kint vihar van és villámlik, akkor néha fehéren villanak, ha kisüt a nap, átvált sárgára, ha esik az eső, akkor rain effekt, etc.
    Hangvezérlés alap, nem kell semmihez nyúlni, ha nem akarsz, az összes ventilátor színét (beleértve az OFF-ot :D), fordulatszámát lehet szóban változtatni.
    Mivel idáig elérve már sokak szemöldöke felszaladt, elmondom, hogy én csak az egyszínű (halvány fehér, általában) vagy a képernyő színek alapján változó módot használom legtöbbször, a gyerekek néha átkapcsolnak valami csillivilli effektre, de őszinte leszek, engem az sem zavar, a monitort nézem, nem a gépházat.
    Nekem nincs világító ramom, cpu hűtőm, gépházam, egerem, viszont tetszenek nagyon, a cikkben szereplő is bejön, sajnos az rgb fikázás óriási divat lett, így lehet kifejezni, hogy ugyan kérlek, én komoly felnőtt férfi vagyok, meghagyom a gyerekeknek a villogó biszbaszokat... a véleményem megvan ezekről (a válaszokat is tudom kivűlről), de nem szeretnék fenyegető leveleket kapni, ezért megtartom őket magamnak. :D

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • sixpak

    nagyúr

    válasz hunluki #39 üzenetére

    Hát igen, az ambilight (ha nem haragszik meg a Philips, hogy annak nevezem, holott nem az ő terméküket használom) óriási találmány.
    Aki egyszer kipróbálta, az nem szívesen használná többet a monitort anélkül.
    Többet ér, mint az összes világítós cucc együttvéve.
    Persze az ára már más kérdés, nekem is összeszorult az ánuszom, amikor ki kellett adni azt a bizonyos összeget, de a végeredmény kárpótolt, úgy érzem, hogy itt tényleg kaptam valamit a pénzemért.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • Warpig

    aktív tag

    válasz hunluki #39 üzenetére

    A házimozinál szerintem az az alapfelvetés, hogy közelítsen a mozi élményhez. Azaz legyen teljesen sötét háttér, amiből a tv/megjelenítő se lóg ki (lsd Panasonic plazmák stb..). Emiatt nekem, hangsúlyozom nekem nem értelmezhető az ambilight.
    Boldog karit!
    W.

    Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

Új hozzászólás Aktív témák