Új hozzászólás Aktív témák

  • Radioactive

    tag

    Sziasztok!

    Köszönöm a tanácsokat! Én azt szűröm le, hogy van jó és rossz tapasztalat is a Euronics-ról, viszont ez csak megerősíti amit mondtatok, hogy alaposan el kell olvasni a biztosítói garancia feltételeit. Bár ez eddig is világos volt, de nyilván másképp olvassa az ember, ha rosszat feltételez a másik félről, mint ha csak átolvassa. Egyelőre nem vettem még meg a gépet, mivel nincs megfelelő Samsung gép a euronics-ban, illetve csak az először linkelt 6kg-os van meg, ami ugye csak sok-sok idézőjel között képes a 6kg-ot mozgatni, így az Electrolux tűnik favoritnak egyelőre, annyira nem tűnik rizikósnak a biztosítói garancia, de azért a kiskapukra odafigyelek majd.
    Azonban felhívtam a mosógépszerelőmet, aki 4k-ért vesz egy pillantást a régi gépre, ha elektromos vezérlési / szoftveres a hiba, akkor nem javíttatom meg 25k-ért, egyéb esetben, mivel friss a dobom, így megpróbálom. Sajnos nincs még digitális hibakódkijelzés a gépen, pedig ezzel megúszhattam volna a kiszállást... Na mindegy.

    Rengeteget segítettetek, igazán köszönöm nektek!
    R

    "Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

Új hozzászólás Aktív témák