Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #5 üzenetére

    Szerintem semmi HC nem lesz benne, a Blizzard mostanában erre állt rá, a HS is egy "lebutított", könnyed játék lett a maga műfajában. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz, mert én is kedvelem, s szórakoztató, de -szerintem- tény, hogy a tömegeknek készült, 10-99 éves korig. (ezzel amúgy nincs is baj, de Esportként "tündököl"..na ez nekem már erősen a Barokkos túlzás kategória..ülnek egymással szemben és akkor jön a: ki húzza fel pont jókor a lapot effekt..wow, ez már esport tényleg, de öregszem, biztos azért gondolom így :) )

    S még ott van a másik friss(ebb) Blizzard multi, a HotS is, annál a játéknál is a casual réteget célozták meg, ezért is gondolom, hogy itt is ez lesz az irány. Olyasmi lesz mint a TF2, csak könnyebben emészthető (na nem mintha a TF2 valami HC cucc lenne persze:D).

    Érzik miben van a pénz, mi kell a népnek, ez a három cím folyamatos pénzpumpa lesz nekik...)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák