Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz csaba12242 #83 üzenetére

    Hány termékre adnak valódi 3 év garanciát manapság, úgy hogy ők viszik és hozzák onnan és oda ahova szeretnéd? Költői kérdés volt.

    Most annyira nem is vonz egy új konzolgeneráció, felőlem még 2-3 évet várhatnak bőven.
    A pc-t meg nem fair összehasonlítani a konzollal...persze hogy nem hagyják le a konzolt, ha a fejlesztők sosem használják ki a pc-k erejét, anno a ps2-nél is ez a történet állt fent, már rég jobb hardwarek voltak a pc-ben, de csak elvétve jöttek ki érezhetően konzol szintet meghaladó játékok, de azok is csak kinézetben. (pl Far Cry volt ami bevitte a kegyelemdöfést szerintem a ps2 játékoknak grafikailag...no de most ők is beálltak a konzolfejlesztésbe, meg id is)

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz Peat;) #84 üzenetére

    Kimaradt hogy nekem pl ezért tetszik a konzol, egyszerű, gyors, ott valóban a játék vár nem a sok szívás ezzel azzal és nem néznek hülyének a hardwaregyártók. A játékárakkal annak néznének, de ez általában megkerülhető a használt játékokkal, a kérdés hogy a következő generáció hogyan alakul. Mert jönnek be az online kódok és egyéb finomságok, ami lehet visszalök a pc-re. Csak ott meg vár a patch, a vga driver, az oprendszer, a multi totális mellőzése a sok csaló miatt, na meg a nagy hardwares különbségek pc és pc között. Mert mint linkelte valaki fentebb, valóban vehető 20 rongyos egér, 30 rongyos bill és még sok minden más a pc-hez. Kereslet van rá. A mmorpg a pc világa, az meg szerencsére nem fogott meg.

  • Peat;)

    veterán

    válasz BalaNce87 #90 üzenetére

    Az írásod tényleg árulkodik arról, hogy nincs jelenleg konzolod.

    Csalás: a konzol pöttyet zártabb rendszer, azért nincs csalás. Céleszköz. Ha van csalás az egy bug, ami javítanak. Van már patch konzolon, tény és haragszom is érte. Mekkora egy patch és a telepítése konzolon? Kb 1-2 perc az egész folyamat, de most sokat mondtam.

    FPS: hol írtam hogy a konzol világa? Én azt írtam hogy a mmorpg az ami egyértelműen a pc a többi konzolon is van. Fps fura, de pláne van, elég népszerű. Akinek a mmorpg a fontos az viszont dőlhet is hátra, pc.

    Fizetős multi: csak xboxon fizetős, a ps3-on nem. Nekem bőven megéri a plusz pénzt hogy a szerverek minőségiek és nincsenek csalók, vagy ha vannak akkor nagyon hamar eltűnnek. A pc-n ilyen egyszerűen nincs...csak a fizetős mmorpgben. Havonta kevesebb mint egy ezres a fizetős konzolon a multi, nem egy darab játékért, az összesért.

    A konzol nekem olcsóbb mint a pc volt, pedig eredetei játékokat veszek. Csak mivel 1-2 havonta veszek egy játékot, amit utána el is adok, cserélek, ezért nem megyek bele a témába. Nálam olcsóbbra jön ki másnál lehet drágábbra. Időben mindenképpen a konzol nyer, azt is megbecsüli az ember..

    Az árakról kicsit tévedsz. Látszik hogy nem vagy benne a témában ami nem baj egyébként, ha jó a pc, van időd beállítani az ég világon nincs semmi bajod. A pc-re olcsóbbak a játékok és mivel dúl az online játékkiegészítő/aktiváló kód a konzolokon, lehet hogy a következő generációba már én se lépek be(nem tetszik nekik a használt játék kereskedelem, amit én élvezek ugyebár). Majd kiderül merre mennek tovább.

    A konzol luxuscikk besorolású. Nem is kell hogy mindenkinek legyen, nekem sem lesz ha elvágják az olcsó játékok lehetőségét és kinect féle ugri bugri irányba mennek tovább, mert az nekem nem jön be és mert annyi pénzt nekem már nem is érne meg.

Új hozzászólás Aktív témák