Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Peat;) #85 üzenetére

    Az fps is a pc világa, nem konzolra találták ki, mert ugye autós játékot is lehet lazán irányítani billenyűzettel, de mégis kormánnyal a legnagyobb élmény. Csaló mindenhol van tökmind1 konzol nem konzol, konzolnak sincs jobb csalás elleni szűrése sőt lehet az nem is használ semmilyen anticheatet, csak ott valamiért nem csalnak annyian. Patchelni nem kötelező, box-ra is jön patch, amit magától telepít, pc-n hasonló. Multizni meg pont pc-n jobb és a legtöbb multis játék fps stílus, ami inkább pc-n az ideális. Konzolon singlet játszanék mivel multiért fizetni kell boxon, ami egy zs..i felfogás, azért kell fizetnem amire készült a játék, és ha nem fizetek dobhatom ki a multi only játékomat, nice.
    Játékok nagyon drágák rá így marad a virágbolt, 5 órás single playerekért én nem fizetek 12000-et. Jelenleg nekem sokkal többe fájna egy konzol mint egy pc, megvesz konzol, rá megkell venni azt a játékot amin pc-n játszottam, már szép summa.
    A konzol akkor olcsóbb ha virágboltit használod de még akkor se teljesen mert dupla rétegű dvd-k is sokba fájnak. Konzolnál maga a gép olcsóbb, így más dolgokból szedik be a pénzt, dlc-k, live, stb... Szívás meg max a virágboltival szokott lenni, vagy azért mert elcseszett konzol portokat írnak pc-re, lusták vele foglalkozni, ilyenkor ne lepődjenek meg ha nem veszi senki. Nah meg az örökös pc-re csúszik pár hónapot, vagy demot se adnak ki hozzá stb, ezért tart ott a pc-s játékipar ahol és nem a kalózkodás miatt, egyszerűen le..arják a pc-t, mert nem hoz sok pénzt a konyhára...de akkor meg minek adják ki pc-re ha úgy állnak hozzá úgyis letöltik majd, nem értem minek erőltetik ha úgy is igénytelenség lesz a vége.
    Volt konzolom (ps1) és jó lenne és örülnék is neki ha most is lenne, de drága, így csak porosodna miután megvettem. Szóval most pc-m van, ez van ezt kell szeretni, konzol elég nagy luxus, ott nagyon ritka a leárazás játékokra, és ha le is van akkor is ilyen 12-ről 8ezerre, nah meg évekbe telik mire csökken egy játék ára, 4 éves címek 6000-be kerülnek. Ha lenne is konzolom nem azon játszanék, mert jó ha lenne rá 2 játékom az említettek miatt.

Új hozzászólás Aktív témák