Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Lacc #7 üzenetére

    "Terrorista támadások megelőzése. Ha valaki arra keres rá, hogy épp hogyan tud csatlakozni egy-egy terror szervezethez, hogyan kell otthon bombát csinálni és a többi és a többi.
    (Persze más tényezők miatt is így alakult, de az online chat lista, csoportokból, weboldalakból is van jópár)"

    Termonukleáris fegyverekkel verébre. Nincs az a "terrortámadás", ami indokolná sok milliárd, a Földön élő összes ember együttes kontroll alatt tartását.

    Még ennek ellenére sincs, és soha nem is lesz meg rá az erőforrás, hogy mégis megakadályozzák a valóban terrorcselekményeket. Ezt pedig ők is tudják. Ez az egész csak azért valósul meg, mert technikailag lehetséges, a "terror" szó különböző formáit meg felhasználják ürügyként, plusz egyéb látszatintézkedések. Globális kontroll alatt meg elkerülhetetlen a visszaélés, pláne, hogy ez az egésznek a nyilvánvaló, legfontosabb célja.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Snoop-y

    veterán

    válasz Lacc #7 üzenetére

    Gyakorlatilag a Manchesterben robbanto emberkerol tudtak, hogy jart Syriaban az utobbi evekben.

    Ha ez nem eleg arra, hogy megfigyeljenek az hogy beirod a googleba csobomba segit barmit is?

    Amikor egy ilyen bomba robban szerintem milliok irjak ezt be hogy megtudjak hogyan mukodik.

    Ettol hogyan leszel okosabb? Hogyan szukited a kort?

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

  • emmm

    senior tag

    válasz Lacc #7 üzenetére

    Mint láthatjuk, különösebben nem sikerül ezeket most sem megállítani. Gondolod, hogy később fog menni? :)

    Amúgy, ezzel az egésszel szimplán oda jutunk, hogy a terrorizmus ellen fellépő állam lesz idővel maga a fő terrorista. Nem új dolog ez, Palpatine is megszavaztatta magának a legfőbb jogokat és látod, mi lett belőle...ne legyenek senkinek sem illúziói.
    Gondolj csak bele, ha a jelenlegi magyar kor-mány tehetné meg ezeket :U

    Az alap ötlet IDEÁLIS esetben akár jó is lehetne, de olyan meg sosem lesz. Ezt kellene megérteni.

  • hunluki

    senior tag

    válasz Lacc #7 üzenetére

    Nekem ezzel annyi a bajom hogy max a nagyon hülyéket lehet megfogni, ha azt akarod hogy ne vegyenek észre úgyse fognak. Terror Pista fogja és felmegy egy random MMO szerverre ahol a "guildjában" megbeszélik a következő raidet kockanyelven. Fogd meg ha tudod, főleg hogy ennyi erőből én is potenciális terrorista vagyok mert egy időben aktívan raideltem wowban. És igen, van telefonos app is amivel lehet ingame chatelni, szóval mobilra is kivihető a dolog. És ez csak így egy ötlet a millióból ami nekem elsőre beugrott a kocka múlt miatt, akik direkt szervezkednek nyilván van ezerszer jobban kidolgozott megoldásuk is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák