Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Nova96 #39 üzenetére

    tudom, hogy miért tette... de nincs arra elfogadható indok, hogy valaki öngyilkos legyen... az öngyilkosság=megfutamodás a problémák elől... :K nincs a világon olyan indok, ami elég erős lenne ahhoz, hogy valaki elfogadhatóan ilyet tegyen... neki meg adott volt csomó minden, hogy boldog élete legyen, ehelyett a drogot választotta... ott van pl jonathan davis a korn-ból, őt az apja molesztálta... a daddy című számukba beleírt mindent és összeomlott a stúdiófelvételen (elég erős is lett amiatt az a szám) ...mégsem ölte meg magát azóta :U annyiból sajnálom chestert, hogy vele volt teljes az együttes és az első albumaikat anno nagyon szerettem... de viszont emberileg amiért ilyet tett, nem tudom sajnálni... inkább a gyerekeit sajnálom, mert hasonlóan érezhetnek, mint én: nem tudják már tőle megkérdezni, miért is tette... és esélyt sem kaptak, hogy segíthessenek rajta

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák