Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz VirsLee #119 üzenetére

    Igen, sok mindennel egyetértek, amit írtál, ez miatt én is nehezteltem, neheztelek rájuk. Nem lehet ma már kényelemből megélni, kellenek játékok választék, szolgáltatások.
    Talán most rájöttek, vagy reménykedek benne.Egyébként nálam is az utolsó esély, ha ebbe se tesznek bele energiát... akkor búcsút intek.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz VirsLee #119 üzenetére

    Nem mi vagyunk a Nintendo fő piaca, ahol meg igazán tarolnak, ott fontosabb a hosszú akkus üzemidő, meg mindenféle nintendo socialnetwork szolgáltatások, mint az arcszaggató grafika. Én is meglepődtem amikor hallottam róla, milyen komoly selling point, hogy minden 3DS-nek van saját helyi hálózata, amin összekapcsolódik a többivel és saját avatarral művelhetsz közösen földet a szomszéd metrókocsiban ülő emberrel. Én élő embert nem láttam még akinek 3DS-e van, de állítólag Japánban sokan ingáznak napi 2-3 órákat és minden jármű tele van 3DS-t birizgáló emberekkel. Meg ott van még a hülye amibo támogatás, meg a rengeteg exkluzív JRPG, aamikhez nem kell komoly gép, mert 10 pixeles grafikájuk van, de arrafelé valamiért szeretik őket. Szinte mindig volt egy Nintendonál erősebb kézikonzol a piacon. Az N még olyat is bevállalt, hogy színes kijelzős konkurensek ellen fekete-fehéret hoztak ki, mégis talán a PSP volt az egyetlen sikeres készüléke a konkurenseknek, és még az is csúnyán lemaradt az eladások terén. Pedig ott aztán volt órajelpara, amikor a DS 33Mhz-es processzorára a Sony rátromfolt egy 333Mhz-essel. Nem látszott meg az eladásokon, hogy a DS-en így nézett ki az NFS, a PSP-n meg így.

Új hozzászólás Aktív témák