Új hozzászólás Aktív témák

  • bigrob

    őstag

    Sziasztok!

    Nem tudom mennyire járok jó helyen, de egy kis segítséget szeretnék kérni Truenas-sal kapcsolatban.
    Rászántam magam, hogy SMB-t bekapcsoljam és sima windows intéző alól is el tudjam érni a kis drágát.
    Minden sikerült, annyi nem ment hogy kivágás-beillesztésre hibát dobott, elkezdtem turkálni a pool permissionök közt és addig jutottam amíg már nem látom a torrent letöltések mappámat...
    Ha megpróbálom beírni ami eddig működött akkor az alábbi hibát kapom diagnosztizálás után:
    A felhasználói fiók nem rendelkezik hozzáfrési engedéllyet a következő fájhoz... \\IP\HDD\iocage\jails\qbittorrent\root\Downloads\
    Valami ötlet, hogy mit sikerült elnyomkodnom, illetve hogyan tudnám diagnosztizálni? :F
    Magát a root mappát látom, de benne nem látom a Downloads mappát...

    Illetve ha az alap problémámra is tudtok megoldást azt is szívesen fogadom, FTP-n sem tudok kivág-beilleszteni, mindig a saját gépemen keresztül tudtam másolni a letöltések mappából a Plex média mappájába.

    Köszönöm szépen! :R :R :R

    Update: sikerült a Plexet is megölni, nem érem el belső IP-ről és app.plex.tv-ről sem.......
    Valahogy tudok korábbi biztonsági mentést visszarakni ha nem mentettem? :O

    [ Szerkesztve ]

    Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

Új hozzászólás Aktív témák