Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz migabi24 #22464 üzenetére

    A Kelzsoca féle Eustockot ajánlom,vasárnap rendeltem,hétfőn feladták,ma megérkezett,2 év MAGYAR garancia,egyelőre ööm,e bódottág. :D
    Amúgy végigmentem én is a rögös Samsung vonalon,nem rosszak,vagy nem rosszabbak mint a konkurencia,csak egyrészt amit fentebb írtam az igaz,másrészt a TW menthetetlenül elavult,unalmas,a feature-ok amik benne vannak,lezabálják a memóriát,pedig feleslegesek,amik viszont kellenének bele,azok hiányoznak,az Lg ugyanez pepitában.
    Részemről jóideig hanyagolom a nagyokat,főleg amikor egy Xiaomi Mi Note pro,kilóötvenért szénné gyalázza az egész mezőnyt,vagy amikor egy OPO fele annyiért mint egy S6 ugyanazt tudja.

    [ Szerkesztve ]

  • Vagany

    őstag

    válasz migabi24 #22464 üzenetére

    Nekem is sok samsungom volt éveken át. Nálam a knox tette be a kaput, nem azért mert annyira szénné buherálnám a telefont, de nehogymár egy CM-et se tudjak rátenni anélkül, hogy a gart megvonják (mondjuk a gart se vonják meg, de még én kuncsorogjak a házi szervizesnél mikor nem kis pénzt kifizettem a telefonért), sőt ha egy frissítés után valami nem tetszik, nem mehetek vissza a régebbi romra. Az egész rámerőltetett knox-ot pofátlannak tartom. Azért a OP-nek kijelző téren van hova fejlődnie, ez a samsungokban nagyon jó. És kicsit sajnálom, hogy a Oneplus Two nem hivatalos CM-mel jön, de gondolom lesz rá nem hivatalosan, gar vesztés nélkül és hátha az Oxygen is fejlődik, eddig a Oneplus a One-nal nagyon jól ráérzett a mobilos témában jártasabbak igényeire, olcsó erős buherálható vas, ami kellően kuriózum, egyedi és nem kommersz.

    -<[]>- https://mowned.com/vagany

Új hozzászólás Aktív témák