Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    Egy kis hálózateldobás tapasztalat:
    Eddig nekem nem volt vele gondom, de az utóbbi időben 2x is elhagyta a szolgáltatóm rendszerét. Mind a kettő alkalommal zsúfolt helyen voltam, tehát arra következtettem, hogy a túlterhelt hálózat miatt estem le, viszont vissza már nem tud mászni a telefon. A kártya ki-be rakása sem segített, egyedül egy teljes újraindítás.
    Azonban tegnap cifrázta a dolgot kicsit: hálózateldobás látszólag nem történt, az internet folyamatosan ment a telefonomon (Glympse-t küldtem a családnak, hogy érkezünk), de közben kiderült, hogy nem tudnak hívni. Tehát net volt, de ha hívtak volna, akkor jelenleg nem vagyok elérhető bla-bla ment és az SMS-eket sem kaptam meg. A legszebb, hogy azt hiszed elérhető vagy és közben mégsem :(((
    Ezen viszont egy repülőgépes üzemmódba rakás és vissza segített, azonnal jöttek az SMS-ek és elérhetővé váltam.
    Egyre érdekesebb ez a telefon, lassan erősödik bennem az érzés, hogy nem kell... Viszont nem nagyon látok ekkora aksival alternatívát, mert ezt az üzemidőt nem adnám fel egyszerűen. Nagy a dilemma, még adok neki egy kis időt, aztán meglátom.

Új hozzászólás Aktív témák