Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Sziasztok!

    Hetek óta nézegetem az OnePlus telefonokat, de nem tudok dönteni hogy melyik telefon lenne a megfelelő választás használati szokásaimnak megfelelően. Ugye első körben néztem az OnePlus 8-at, de ezt az ára miatt elvetettem már, majd néztem hogy tesztek alapján az OnePlus Nord megörökölve a 8-as főkameráját ugyan olyan (tesztek alapján szerintem szép) képeket készít és igazából már majdnem meg is vásároltam a Nord-ot, amikor képbe jött a Nord CE... De ez a CE sem győzött meg annyira a sima Nord-al szemben, bár nem tudom itt pl. kamerába van e különbség a kettő között. És akkor most jött képbe a Nord 2 ami tetszik nagyon, de az MTK proci és az ára miatt nem mondtam még rá hogy indulok a boltba megvenni. :/ Tudnátok segíteni hogy az előbb felsorolt telefonok közül (OnePlus Nord, OnePlus Nord CE, OnePlus Nord 2) melyik telefon lenne a legjobb választás. Ami fontos számomra: minél jobb akku idő, minél jobb kamera képek, valamilyen stabilizálás a képeknél és a videóknál hogy ne remegjen a videó felvétel ha sétálok, továbbá ami még nagyon fontos lenne számomra hogy nyitható legyen a bootloader és lehessen mókolni. Ahogy olvastam az MTK procis telefonokat elég nehéz. :( Amúgy egy Xiaomi Mi 9 Lite telefont váltana. 5-6 éve MIUI-t használok és már úgy érzem elég belőle.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák