Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    Megnéztem 1-2 népszerűbb YT tesztet 9 Pro-ról:

    MKBHD
    Mrwhosetheboss
    Dave2D

    Pár konklúzió:

    - A Hasselblad kollaborációról már előre lehetett sejteni, hogy kamu, csak a nevüket adják pénzért. Az a hivatalos, hogy a color science-en dolgoztak együtt ennél a telefonnál (a jövőben majd állítólag fognak a hardveren is), ennek ellenére talán abban a leggyengébb a telefon. MKBHD 6/10-re értékelte az együttműködést, ahol 1 a nulla, 10 meg a full együtt fejlesztés, de szerintem max. 2/10..

    - A kamerák teljesítménye ott van a többi flagship között, de nem kiemelkedő, egyedül talán az UW kamerában, az ami átlag fölötti, talán a legjobb. Igaz, képminőségre ez is elmarad kicsit a fő kamerától. Hol jobb, hol elmarad a konkurenciától, attól függ melyik aspektusát nézzük. Holnap lesz összehasonlító teszt Mrwhosetheboss csatornáján, Apple meg Samu telefonokkal. A színek elég "laposak" sajna, ez néha azt jelenti hogy reálisabb is de nem mindig. A bőrszínt elég jól tudja reprodukálni.

    - Kellemetlen hiba: a tényleges, elkészült kép későbbi exponálás mint amit a preview-ban látsz, van egy kis lag benne ami azért marha idegesítő lehet. Reméljük javítják SW frissítéssel.

    - Néha van egy kis stutter az animációkban, ez lehet hogy az LTPO panel változó frissítése miatt van és szintén reméljük, hogy javítják majd.

    - Szubjektív, de annyira semmilyen, jellegtelen a telefon, hogy nem igaz. Tudom manapság nehéz egyedit alkotni, a forma nagy része kötött, de ez egy akármilyen random kínai mobil is lehetne, ha nincs rajta logo. Az S21 széria vagy az Iphone-ok jóval karakteresebbek szvsz.

    Eddig nem érdekelt, de most már a legfontosabb feature a kamera lenne /a gyerek miatt/, annak ellenére, hogy van rendes fényképező is, de ez így, ennyi pénzért nem késztet a váltásra OP 7T-ről. Inkább nézelődöm más gyártónál majd, annyira nem mozgat meg, pedig terveztem, hogy váltok.

Új hozzászólás Aktív témák