Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz #40047616 #2026 üzenetére

    Megjártam a poklokat a készülékkel hétvégén, most úgy néz ki működik, kopp-kopp..
    Leírom, hogy mi volt az utolsó amit próbáltam, hátha egyszer valakinek szüksége lesz rá.
    Ha a menüben készítesz egy rendszer visszaállítást akkor az nem töröl minden beállítást. Hogy ez mennyire gyártó specifikus azt nem tudom, ennél a csoda telefonnál ez így van.
    Elő lehet hozni egy szerviz menüt, ki kell kapcsolni a telefont, miközben újra indul nyomni kell egyszerre az alsó hangerő gombot és a ki/be kapcsoló gombot. Ekkor kérni fogja a telefonzár kódot, ha megadtuk, akkor itt lesz egy olyan, hogy delete wipe cash és erase all data, arra kell rámenni. Nah ez mindent lepusztít róla, ez után reboot és mehet a friss install. Most hogy ez megvolt egyelőre hibátlanul működik a teló.

    UI: ezt amúgy végső elkeseredettségemben a oneplus ügyfélszolgálatától kaptam, mint ötlet, és mint utolsó lehetőség. Az ügyfélszolgálatuk előtt le a kalappal, szombat este 20:00 kötül 5 másodpercen belül válaszoltak és közel 40 percet hallgatták a problémámat és próbáltak segíteni, különböző hasonló ötletekkel és tippekkel. Hatalmas ölelés nekik :R

    [ Szerkesztve ]

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák