Új hozzászólás Aktív témák

  • milkabrams

    őstag

    válasz Prowler #3247 üzenetére

    Semmi akadás vagy belassulás, melegedni is csak hardcore játéknál szokott, de ott sem vészes, beégést nem tapasztaltam, üzemidő 90 hz-n is jó.
    Kamera nem tűnik sokkal jobbnak mint egy LG V20+gcam, a színek is elég "érdekesek" persze a gcam ezen is segít, de azzal nem lehet root nélkül 48mxipeles képeket lőni, pedig a gcam féle javított 9-36 frame féle hdr+ lenne az igazi, itt csak a 12 mpixel működik.
    A sima fényképező és éjszakai mód közt nem látok különbséget, viszont elég világos így is
    2 dolog bugos, a Chrome lefagy amit csak többszöri képernyő ki-be old meg és kamera szoftver, néha hiába akarok fényképezni, a kamera "gomb" megnyomása esetén nem történik semmi, ilyenkor kamera újraindítás és működik.
    Ezek csak szoftveres problémák.
    Kamerában gcammel talán ez is van olyan jó mint mint a pixel 4a, viszont a hw időtállósága miatt szerintem az op a jobb megoldás.

    Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

Új hozzászólás Aktív témák