Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    Na végszó. Elég lightos felhasználással ilyen üzemidőt tudtam produkálni, egy nap épp meg lett mondjuk:

    96-16%-ig azaz 80% töltöttséggel való gazdálkodás eredménye 26 óra üzemidő, 5ó43p SOT (ha kicsit tovább merítem meg lett volna a 6 óra persze)
    Ugyancsak automata felbontás, fix 90 Hz, automata fényerő és állandó BT kapcsolat: MI Band4 aktivitásmérő (de ez nem sokat evett).
    Viszont nem hallgattam rádiót/YT-ot melóba direkt csak az út alatt, kb 40p össze-vissz. Nagyrészt megint digis mobilneten lógtam, de amit szinte egész végig nyomogattam az a PH app sötét (amoled) témával ami nyomta a SOT-ot de az rendkívül akksi kímélő volt a kikapcsolt pixelek miatt full fekete háttérnél ..
    Többi alkalmazást nagyon keveset használtam mint látható (böngésző, fb, messenger, viber, twitch, vlc, yt vanced stb..)
    Otthon wifiről keveset voltam, inkább csak streamaket indítottam chromecastokra.

    Valaki írta itt, hogy OP5-nél jobb volt az üzemideje. Fénykorában azzal kb 2 napokat csináltam ilyen SOT-al, vagy 1 napot 8-10 óra SOT-al ilyen lightos felhasználás mellett. De még most is kenterbe tudom verni ezt a teljesítményt szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák