Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarabeus

    tag

    válasz oba #6529 üzenetére

    Nekem is sántít a dolog, régebben lehet tényleg volt olyan még kezdetekkor (emlékszem itt fórumon talán Timer kollégáék is diskurálták a 3as vagy az 5ös topikjában, hogy most 1 év vagy 2 év), hogy csak 1 évet adott volna a Oneplus, viszont ez nekem elég furcsának tűnik, hogy van hely ahonnan 2 évet ad, és van hely ahonnan 1 évet. Más gyártónál se hallottam még hasonló policyről. A Turbado meg önmagában érdekes, kis plecsniben azt írják, hogy "2 év teljeskörű garanciát adnak párhuzamosan a gyártói garanciával..." Na ez nagyon sok márka esetében egyátalán nem helytálló szerintem elég nehezen hiszem el, hogy pl Samsunghoz és Applehöz a gyári garit adják.. Az hogy a kollégának megjavították az onnan származó készüléket garanciában engem igencsak meglepett és akkor lehet mégiscsak igazat mondanak, de nem venném készpénznek 1 pozitiv tapasztalat miatt továbbra sem.

    Megnéztem most FAQ-t, csak a oneplus.net com-os (rég frissítették ezt a FAQt, már jó ideje nem net, hanem com) száramzási helyű telefonról írnak, de oda a 2 évet.

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

Új hozzászólás Aktív témák